Cyber Shell Studios

Shadow Land
Konsept Tasarımlar

Shadow Land

İlk RPG türünde yayınlayacağımız oyunumuz olan Shadow Land’in konsept tasarımları yayında!

Oyun içi itemların bir kısmının konsept tasarımlarını inceleyebilirsiniz!

 

Oyun içinde tarım yapabileceksiniz! Bu sayede gıda ihtiyacınızı karşılayabilecek ayrıca ticaret yaparak oyun içi para kazanarak karkterinizi geliştirebileceksiniz.

Karakterinizi geliştirebileceğiniz oyun içi görevlerle ve gizli sandıklarla erişebileceğiniz parşomenler sayesinde yeni güçler kazanabilecek ve yeni büyüler öğrenebileceksiniz.

Savaşlarda kullanacağınız aletlerinizi üretebileceğiniz çeşitli madenler ile güçlü bir silah sistemine sahip olabileceksiniz.

Büyülü mantarlar ile çeşitli karışımlar yaparak sağlık, güç, zehir gibi iksirler hazırlayabilecek kendinize güç katabilecek veya düşmanınıza zarar verebileceksiniz.

Büyü kitabından yeni büyüler ve gizli ilimler öğrenebilecek bu öğrendiğiniz büyüler ile çeşitli iksirler yapabileceksiniz. Bu iksirler ile daha da güçlü olacak ve çeşitli kısa süreli özellikler kazanabileceksiniz.

Coin ile sandıklar ve anahtarlar satın alıp veya sandık ve anahtarları oyun içi görevler ve çeşitli gizli yerlerde bularak elde edip farklı itemlar kazanabileceksiniz.

Dünya Haritası

Dünya haritası taslağımız bu şekilde. Hızlı seyahatlar ile harita üzerinde farklı bölgelere gidip çeşitli görevler yapabilecek coin, item ve tohum gibi çeşitli materyaller toplayabileceksiniz. Ayrıca haritamızda bir de sürpriz olacak!

Unutmayın ki bunlar konsept tasarımlardır, daha çok gelişecek ve daha yeni şeyler de eklenecek.

Sizler de aşağıdaki formdan tasarımlar ile ilgili görüş ve önerilerinizi belirtebilir oyunumuza katkı sağlayabilirsiniz! 🙂

Bir Yanıt

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir